Hakkımızda

             1993 yılının ortalarında Burhaniyeli  8 fırıncının birleşmesiyle kurulan ortaklık, 19.12.1994 tarihinde BEKSAN (Burhaniye Ekmek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi) olarak ekmek üretimi ve dağıtımına başlamıştır. 2001 yılının nisan ayında ortakların toplam sermayesiyle birlikte, şu anda faaliyette olan körfezin ilk kombine ekmek üretim fabrikası kurulmuştur. Fabrikanın günlük 80000 ekmek üretim kapasitesi mevcuttur.
              İlk etapta sadece ekmek üretimi ve dağıtımı yapan şirket, ilerleyen süreçte ürün çeşitliliğini geliştirerek unlu mamul üretimhanesini de devreye sokmuştur. Gün geçtikçe gelişmeye devam eden BEKSAN,  pastane grubu ve yöresel ev ürünleri grubu üretimlerinin başlamasıyla birlikte ürün çeşitliliğini 100’ün üzerine çıkarmıştır.  2007 yılının haziran ayında faaliyete geçen ızgara-restoran kısmı ile markalaşma sürecinde bir adım daha atan firmamız, İzmir yolu 2. km deki merkezi, Burhaniye’de yeralan 5 üretim ve 4 satış şubesi ve de 1000’den fazla bayisi ile binlerce kişiye sağlıklı, hijyenik, kaliteli ve ekonomik ürünler sunmaktadır. 
              Başlarda yalnızca Edremit Körfezi’nde dağıtım yapan işletmemiz, kendi gelişimine paralel olarak her geçen gün dağıtım ağını da genişletmektedir.